⭕عزیزانی که در دوره جامع سئو شرکت کرده اند، نیازی به شرکت در این دوره ندارند⭕

سئو چیست؟

سئو به یکسری از راهکار ها و روش ها گفته می شود که با استفاده از آن می توانیم سایت خود را برای موتور های جستجو، مثل گوگل بهینه کنیم.

اگر بخواهیم سئو را ساده تر توضیح دهیم، باید بگوییم که: در حقیقت ما با رعایت چند نکته ساده در وب سایت خود، می توانیم کاری کنیم که صفحات وب سایت ما در نتایج اول گوگل قرار گیرد. به عنوان مثال: اگر موضوع وب سایت ما درباره آموزش گلدوزی است و مثلاً فیلم های آموزشی گلدوزی را در وب سایت خود قرار می دهیم و به فروش می رسانیم. با استفاده از سئو می توانیم کاری کنیم تا اگر کاربران در گوگل عبارت آموزش گلدوزی را جستجو کردند، در نتایج اول ما را بیابند و روانه وب سایت ما شوند تا از این طریق بازدید سایت ما افزایش پیدا کند.

 

 

چرا سئو بهترین راه برای افزایش بازدید سایت است؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که برای افزایش بازدید از سایت راه های بسیار زیادی است که یکی از معروف ترین آن ها تبلیغات اینترنتی است. اما چرا توصیه می شود که با استفاده از سئو و از طریق گوگل بازدید خود را افزایش دهیم؟ و شاید با خود بگویید که تبلیغات اینترنتی که بسیار راحت تر از سئو است، چرا باید این همه سختی را تحمل کنیم؟ وقتی به راحتی با پرداخت مبلغی اندک می توانیم تعداد زیادی بازدید کننده را به سایت خود جذب کنیم؟

واقعیت این است که اگر فقط بازدید کننده برای شما مهم است، بلاشک بهترین انتخاب تبلیغات اینترنتی است اما اگر می خواهید بازدید کنندگانی داشته باشید که خواهان محصولات و خدمات شما باشند، بهترین روش بالا آمدن در لیست نتایج گوگل است.چون افرادی که در گوگل شما را پیدا می کنند، به احتمال خیلی زیاد (!!!بالای ۱۰۰ درصد!!!) به محصولات و یا مطالب شما نیاز داشتند که به سایت شما ورود پیدا کرده اند پس بسیار راحت تر می توانیم محصولات خود را به آن ها پیشنهاد دهیم، زیرا در بدترین حالت ممکن، علاقه مند به موضوع ما بوده اند که اکنون در وب سایت ما هستند. فکر می کنم این دلیل کافی باشد تا ما برای ارائه خدمات خود به مشتریان بالقوه، سئو را انتخاب کنیم.

منظور از بهینه سازی مقالات سایت چیست؟

همانطور که مطلع هستید با توجه به الگوریتم پاندا، گوگل وب سایت ها را به تولید محتوا تشویق کرده است و یا بهتر است این طور بگوییم که اگر وب سایتی قصد دارد در نتایج اولیه گوگل باشد باید به صورت منظم و پی در پی محتوا درون وب سایت خود بگذارد.

این محتوا می تواند، مقالات آموزشی، توضیحات خدمات و یا محصولات یک سایت باشد. اما فقط تولید محتوا کافی نیست، ما باید مطالب خود را به صورتی در سایت منتشر کنیم که گوگل آن را دوست داشته باشد، یعنی یک چارچوب و قالب مناسب برای مطالب خود طراحی کنیم که توجه ربات گوگل را به خود جلب کنیم.

در این دوره قصد داریم همین نکات را باهم یاد بگیریم، یعنی چه کارهایی باید انجام دهیم تا مقالات و به طور کلی محتوای سایت ما از نظر گوگل بهینه و استاندارد باشد تا از این طریق بتوانیم، مطالب خود را در نتایج برتر گوگل مشاهده کنیم.

 

 

چرا باید مقالات سایت را بهینه کنیم؟

اگر بخواهیم سئو را به سه بخش اصلی تقسیم کنیم، باید بگوییم: سئو از سه قسمت تشکیل شده است: قسمت اول مربوط می شود به بهینه سازی مقالات سایت، قسمت دوم مربوط به لینک سازی برای مطالب سایت می شود و قسمت سوم هم اعتبار سایت، بهینه سازی سورس کدها، سرعت لود سایت و غیره

در این دوره تمرکز ما بر روی قسمت اول است، یعنی بهینه سازی مقالات (مطالب) سایت که بیش از ۳۰ درصد از سهم سئو را به خود اختصاص می دهد. یعنی اگر ما محتوای با کیفیت خود را در یک قالب استاندارد در وب سایت خود قرار دهیم. حدود یک سوم از راه موفقیت در سئو را پیموده ایم و شک نکنید این گام، گام بزرگی است که برداشته ایم.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

این دوره برای همه ی افرادی است که صاحب وب سایت هستند و یا پروژه سئو در دست دارند و می خواهند مطالب سایت خود را به صورت بسیار حرفه ای برای گوگل بهینه کنند.

آیا تمامی مباحث سئو در این دوره گفته شده است؟

خیر، سئو یک بحث بسیار گسترده است و صرفاً یک سوم این مباحث در این دوره مطرح شده است که مطمئن هستم اگر مطالب این دوره را در وب سایت خود پیاده سازی کنید، قطعاً شاهد افزایش رتبه سایت خود خواهید بود.

آیا بعد از این دوره تضمینی وجود دارد که ما رتبه اول را کسب کنیم؟

بدیهی است که همه ی صاحبان و مدیران وب سایت دوست دارند در کلمات و عبارات کلیدی مرتبط، رتبه اول گوگل را کسب کنند. اما آیا کسب همچین جایگاهی کار یک شبه است؟

بلاشک، نمی توان به سادگی به این جایگاه دست پیدا کرد. اما این که تضمینی وجود دارد یا خیر؟ سوال عجیبی است، به نظر من هیچکس صلاحیت این را ندارد که همچین تضمینی را در حوزه سئو به شما بدهد، چون رتبه بندی صفحات سایت ربات های گوگل انجام می دهند و ممکن است شما همه فاکتور های گوگل را رعایت کنید اما باز هم رتبه اول نباشید. البته این مورد بسیار نادر است که اگر شناخت درستی از الگوریتم های گوگل داشته باشیم با دقت بالای ۹۰ درصد می توانیم، رتبه خود را تضمین کنیم.

همانطور که در بخش های قبل گفته شد، در این دوره، ما تمرکز خود را بر روی ۳۰ درصد سئو می گذاریم و اگر همین سی درصد را رعایت کنید، می توانید نتایج خوبی را کسب کنید. اما اگر قصد داری  د در حوزه سئو موفقیت همیشگی و پایدار داشته باشید، باید همه فاکتور های گوگل را به صورت موازی رعایت کنید.

 

 

با شرکت در این دوره مجازی دقیقاً چه چیزی دریافت می کنم؟

فیلم آموزشی دوره رایگان سئو

برخی سرفصل های این دوره به شرح زیر است؟ این دوره به طور کلی دو بخش دارد که در ادامه سرفصل های آن تقدیم حضور شما می شود: بخش اول : مباحث تئوری
 • 💠نکات بهینه سازی مطالب سایت
 • 💠اندازه عنوان باید چقدر باشد؟
 • 💠جایگاه نام تجاری ما بهتر است در کجا باشد؟
 • 💠از تگ های هدینگ چگونه استفاده کنیم؟
 • 💠عبارات کلیدی در متن ما چند بار تکرار شوند؟
 • 💠لینک های داخلی و خارجی در متن مقاله
 • 💠نکات مهم در استفاده از تگ های متا
 • 💠حداکثر چند کاراکتر مجاز هستیم در Meta Description قرار دهیم؟

 • 💠بهینه سازی عکس ها و ویدئوهای سایت
 • 💠Alt چیست و چه چیزی باید درون آن قرار گیرد؟
 • 💠Title چیست و چه عباراتی باید در آن قرار گیرد؟
 • 💠استاندارد گوگل برای آدرس صفحات چیست؟
 • 💠آدرس صفحات انگلیسی باشد یا فارسی؟
 • 💠ارسال منظم مقالات در سایت چقدر برای ربات گوگل اهمیت دارد؟
 • 💠بهترین زمان برای انتشار مقاله در سایت، چه زمانی است؟
 • 💠چگونه در یک عبارت کلیدی بالا بیاییم؟

 • ⚫پیاده سازی نکات سئو (به صورت عملی) در فضای کدنویسی⚫
 • ⚫سئو کردن مقاله (به صورت عملی) در فضای وردپرس⚫
 • ⚫چگونه لینک های سایت خود را نوفالو کنیم؟⚫
 • ⚫کلام آخر⚫

 

مبلغ سرمایه گذاری این دوره چقدر است؟

زمانی که برای سرمایه گذاری به بانک مراجعه می کنید، در بهترین حالت ممکن به شما ۳۰ درصد سود تعلق می گیرد. اما من در این جا یک پیشنهاد بسیار خوب برای شما دارم، شما فقط با پرداخت مبلغ ۰ هزار تومان به فایل هایی دسترسی خواهید داشت که با استفاده از آن ها می توانید وضعیت کسب و کار آنلاین خود را بهبود ببخشید و سود قابل توجهی به صورت پایدار کسب کنید.

حال انتخاب با شماست، این که در بانک سرمایه گذاری کنید یا این که بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید تا جز ۱۰ درصد برتر جهان باشید.

فقط ۱۰ درصد افراد برتر جامعه هستند که روی خود سرمایه گذاری می کنند. (برایان تریسی)

 

 

سوالات متداول دوره رایگان سئو

آیا فایل های این دوره با پست برای ما ارسال می شود؟

خیر، این دوره به صورت دانلودی است و پس از پرداخت وجه، فایل های دوره برای شما ایمیل می شود و می توانید، فایل ها را دانلود کنید.

مشاهده حدود دو ساعت فیلم کمی خسته کننده نیست؟

به هیچ عنوان نگران نباشید، مدت ویدئوهای این دوره کوتاه است و مدت هر ویدئو ۲۰ دقیقه است (فقط یک ویدئو ۲۸ دقیقه ای است).

من اعتقادی به سایت و اینجور داستان ها ندارم، آیا این دوره برای من مفید است؟

اگر شما دوست عزیز اعتقادی به سایت و کلاً فضای اینترنت ندارید و قصد دارید تجارت خود را به صورت سنتی پیش ببرید، به هیچ عنوان توصیه نمی شود از این دوره آموزشی استفاده کنید.

من قصد ندارم محتوایی در سایتم قرار بدم، آیا این دوره را برای من توصیه می کنید؟

اگر شما هیچ گاه قصد قرار دادن محتوا در وب سایت خود را ندارید، شاید به این معنی باشد که شما علاقه ای ندارید تا در حوزه سئو فعالیت داشته باشید. چون اگر بخواهید در گوگل رتبه خوبی کسب کنید، حتماً باید محتوای ارزشمند در سایت خود منتشر کنید. در این صورت این دوره آموزشی را به شما دوست گرانقدر توصیه نمی کنیم.

اگر سوالی برایم پیش آمد، چگونه از مدرس دوره بپرسم؟

اگر در ابتدا یا انتهای دوره سوال و یا ابهامی برایتان پیش آمد می توانید از طریق ایمیل زیر مستقیماً با مدرس دوره در تماس باشید.

ایمیل: info@webirooni.com

در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل در هنگام خرید می توانید از طریق آیدی تلگرام webirooni_admin@ و یا ایمیل info@webirooni.com با تیم پشتیبانی مجموعه وب ایرونی در تماس باشید.

 

چگونه در این دوره شرکت کنم؟

جهت ثبت نام در این دوره آموزشی فقط کافیست نام و ایمیل خود را در فرم زیر وارد نمایید و پس از چند دقیقه، فیلم جلسه اول را دریافت کنید. بقیه فایل ها نیز به صورت روزانه برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.