آموزش افزایش سرعت وب سایت های وردپرسی + آموزش wp rocket

0

افزایش سرعت وب سایت های وردپرسی با افزونه قدرتمند wp-rocket

به نام خداوند مهربان، عرض سلام و خداقوت خدمت شما همراهان سایت وب ایرونی، امیدواریم هرکجا که هستید سالم، سلامت و حال ذهن تان عالی باشد. چراکه اگر ذهن ما در اختیار ما باشد قطع به یقین هیچ دستاوردی ناممکن نخواهد بود و شما که در پی آموزش هستید، بدون هیچ تردیدی به این موضوع آگاه هستید و از این بابت خوشحالیم که این مطالب را تقدیم شما عزیزان می کنیم.

بار دیگر با شما هستیم و این بار قصد داریم به آموزش ابزار یا افزونه قدرتمند wp-rocket یا wordpress rocket بپردازیم که احتمالاً نام آن را شنیده باشید.

این افزونه به ما کمک می کند که تمامی فایل های وب سایت را بهینه سازی کرده و به طرز شگفت آوری سرعت وب سایت را افزایش دهیم به طوری که در آزمون های سخت و طاقت فرسای سایت GtMetrix نیز سربلند بیرون آییم 🙂

ضمناً حتی اگر با این ابزار به طور کامل آشنایی دارید، باز هم پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را مشاهده نمایید. چون در این کلیپ آموزشی با جدید ترین نسخه این ابزار (کنترل پنل جدید)کار کرده ایم که امیدواریم برای شما نیز نکات تازه ای داشته باشد.

شاید شما هم موافق باشید که مقدمه چینی را کنار بگذاریم و به سراغ آموزش این ابزار برویم. بنابراین از شما دعوت می کنیم تا ویدئوی آموزشی زیر که با عشق برای شما خوبان ضبط شده را مشاهده نمایید:

 

 

گزیده ای از کلیپ آموزش افزایش سرعت سایت وردپرس با افزونه wp-rocket:

این قسمت به زودی تکمیل خواهد شد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.