آموزش ثبت سایت (وردپرسی)در گوگل وبمستر تولز (قسمت اول)

0

آموزش ثبت سایت در گوگل وب مستر تولز

سلام به شما هم نفسان و هم رازان گرانقدر، از شما سپاسگزاریم که هوشمندتر از بقیه افراد جامعه هستید. چرا که صرفاً افراد فوق باهوش به فکر سرمایه گذاری روی خود هستند و از این بابت به شما تبریک می گوییم.

این بار نیز با یک ویدئو آموزشی در خدمت شما خوبان هستیم.

یکی از ابزار های قدرتمند و تاریخی گوگل، تحت عنوان Google Search Console یا گوگل وبمستر تولز که امکانات فوق العاده ای در اختیار ما قرار می دهد (یعنی همه کار می کنه، فقط نون نمیگیره!)و برخی از این خدمات را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید:

خدمات دیگر ابزار قدرتمند گوگل وبمستر تولز

در یک ویدئو آموزشی دو قسمتی که قسمت اول آن در این مطلب تقدیم حضور شما می شود، درباره ثبت و اتصال وب سایت خود به ابزار هدفمند گوگل وبمستر تولز صحبت کردیم که این فیلم آموزشی را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 

متن ویدئو آموزش ثبت سایت در ابزار گوگل وبمستر تولز:

این قسمت به زودی تکمیل خواهد شد

 

ضمناً برای آشنایی بیشتر با ابزار قدرتمند گوگل وبمستر تولز می توانید از محصول آموزشی زیر استفاده کنید (برای مشاهده جزئیات محصول بر روی تصویر زیر کلیک نمایید):

در حال حاضر اگر این محصول را تهیه نمایید، می توانید با مبلغ باورنکردنی ۱۲ هزار تومان یادگیری را آغاز نمایید. این مبلغ برای زمان محدودی در سایت قرار دارد. بدون هیچ تردیدی، بزودی افزایش قیمت خواهیم داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.