سفارش تولید محتوا برای وب سایت

سفارش تولید محتوا سایت خود را به ما بسپارید

اگر صاحب وب سایت هستید و به دنبال:

 • تولید محتوای جذاب و کاربردی برای وب سایت خود
 • جلب رضایت مشتریان و کاربران
 • افزایش بازدید سایت
 • کسب رتبه برتر گوگل
 • افزایش نرخ فروش سایت
 • و غیره

هستید، به شما تبریک می گوییم. چون شما جزء معدود دسته از افرادی هستید که به فکر رشد کسب و کار خود هستند. تیم وب ایرونی آماده است تا در حوزه سفارش تولید محتوا با کیفیت به شما خدمت کند.

مأموریت ما رشد کسب و کار شماست

چرا تولید محتوا اهمیت دارد؟

همانطور که اطلاع دارید درحال حاضر وب سایتی می تواند در لیست برتر نتایج گوگل حضور داشته باشد که به طور منظم محتوای باکیفیت تولید کند و این روند باید روبه رشد باشد (یعنی اگر این روند قطع شود گوگل اعتماد خود را نسب به سایت شما از دست خواهد داد). به همین خاطر است که اغلب سئوکار های حرفه ای می گویند محتوا پادشاه است.

محتوا پادشاه است، سفارش تولید محتوا برای سایت

داشتن رتبه خوب در گوگل تنها فایده تولید محتوا نیست

شما می توانید با استفاده از محتوای باکیفیت، سود بسیار خوبی کسب کنید. به عنوان مثال: شما می توانید مقالات مرتبط با محصولات خود را تولید کرده و به طور هوشمندانه ای نیاز به محصول را در ذهن کاربر ایجاد کنید. اگر این اتفاق به درستی رخ دهد، شما از فروش محصولات خود سود قابل توجهی کسب خواهید کرد. به این کار اصطلاحاً Content Marketing یا بازاریابی مبتنی بر محتوا می گویند.

سفارش تولید محتوا برای بازاریابی مبتنی بر محتوا

آیا محتوای ویدئویی و صوتی هم تولید می شود؟

بله محتوای ویدئویی و پادکست های صوتی هم توسط تیم وب ایرونی تولید می شود، برای ثبت سفارش محتوای دیجیتالی می توانید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما اطلاعات موردنظر را برای شما ارسال کنند:

برای اطمینان از کیفیت تولید محتوای ویدئویی می توانید به ویدئوهای تولید شده توسط محمدرضا یعقوبی نگاهی بیاندازید و یا این که در دوره رایگان سئو که به صورت اختصاصی برای کاربران وب ایرونی تولید شده، شرکت کنید:

آموزش های ویدئویی وب ایرونی

دوره رایگان آموزش سئو

آیا وب ایرونی صفحه تبلیغ هم برای محصولات تولید می کند؟

حتماً تابه حال به فروشگاه هایی (در فضای اینترنت) سر زده اید که برای محصولات خود هیچ توضیحی ننوشته اند. در واقع در صفحه محصولات خود فقط به کاربران می گویند: «ما خوبیم، بیایید از ما بخرید»

در صفحه تبلیغ (منظور همان صفحه ای است که توضیحاتی درباره محصول خود می نویسیم) باید کاری کنیم که کاربران ترغیب شوند، محصولات ما را خریداری کنند.

زمانی که هیچ توضیحی درباره محصول خود نداده ایم، چطور انتظار داریم بازدید کننده محصول ما راخریداری کند؟

بنابراین برای این که نرخ تبدیل یا Conversion Rate محصولات خود را افزایش دهیم باید برای محصولات خود صفحه تبلیغ های حرفه ای بنویسیم تا کاربران به سرعت به سمت خرید محصول حرکت کنند.

تیم وب ایرونی آمادگی این را دارد که صفحه تبلیغ های بسیار حرفه ای و اختصاصی برای محصولات شما تولید کند تا نرخ فروش سایت شما بسیار افزایش یابد.

جهت کسب اطمینان از کیفیت صفحات تبلیغ، می توانید به لینک های زیر مراجعه کرده و صفحه تبلیغ های هریک از محصولات وب ایرونی را مشاهده نمایید:

صفحه تبلیغ کتاب در مسیر گوگل

صفحه تبلیغ دوره غیر حضوری بهینه سازی مقالات سایت

صفحه تبلیغ دوره سئو در تجارت الکترونیک

هزینه پایه نوشتن صفحه تبلیغ اختصاصی برای کسب و کار شما (هزینه هر صفحه تبلیغ) ۹۰ هزار تومان می باشد. برای ثبت سفارش تولید محتوا برای صفحه محصولات خود می توانید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند:

چرا تیم وب ایرونی را برای تولید محتوا انتخاب کنم؟

تیم وب ایرونی متشکل از نویسندگان مجرب و حرفه ای، ۲۴ ساعته مشغول تولید محتوا بوده و آمادگی این را دارد که محتوای بسیار جذاب و کاربرپسند درحیطه کاری شما تولید کند.

محمدرضا یعقوبی مدیر وب ایرونی دات کام، شخصاً بر روی محتوا های تولیدی نظارت دارد و با وسواس خاصی مطالب تولید شده را بررسی می کند تا ضمن حفظ کیفیت مقالات، رضایت کارفرمایان نیز حاصل شود.

برای کسب اطمینان خاطر از کیفیت مقالات می توانید به مطالب تولید شده در سایت وب ایرونی نگاهی بیاندازید تا با خیال راحت تصمیم خود را برای همکاری با ما بگیرید:

مقالات آموزشی تولید شده توسط وب ایرونی

محمدرضا یعقوبی کیست؟

محمدرضا یعقوبی مدرس سئو و طراحی وب سایت

وی حدود ۴ سال است که به صورت حرفه ای در حوزه IT فعالیت می کند و برخی از سابقه کاری او به شرح زیر است:

 • مولف کتاب در مسیر گوگل با مقدمه آقای رابین نیکسون از آمریکا (نویسنده بیش از ۳۰ جلد کتاب پرفروش در آمازون)
 • مولف کتاب الکترونیکی آموزش سئو به ساده ترین شکل ممکن
 • نگارش بیش از ۴۰ مقاله معتبر در حوزه سئو و طراحی سایت
 • مشاور و کوچ یکی از موفق ترین مدیران شهر بندرعباس
 • طراحی و پیاده سازی سایت ها و نرم افزارهای سازمانی در سطح کشور
 • تدارک بیش از ۵ دوره آموزشی به صورت مجازی
 • مدرس دوره حضوری طراحی وب سایت و تولید محتوا در آموزشگاه راهبرد دانش واقع در شهر همدان

 

هزینه سفارش تولید محتوا تألیفی:

محتوای تألیفی همانطور که از اسمش پیداست، محتوایی است که نویسنده از صفر تا صد آن را تولید می کند، این نوع محتوا هرچند زمان زیادی از نویسنده میگیرد اما به دلیل این که کاملاً کاربردی است، کاربران این نوع مطالب را بیشتر ترجیح می دهند.

همچنین در زیر تعرفه هزینه های تولید محتوای تألیفی آورده شده است:

تولید محتوا به صورت تألیفی برای وب سایت ها

 

 • هزینه سفارش تولید محتوا به صورت تألیفی، هر ۱۰۰ کلمه ۲۵۰۰ تومان می باشد. بنابراین اگر تعداد کلمات درخواستی شما در جدول موجود نباشد. معیار محاسبه هزینه به این صورت است (به عنوان مثال اگر تعداد کلمات درخواستی شما ۹۰۰ کلمه باشد، ۲۵۰۰ تومان از مبلغ یک مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای کم می شود و نهایتاً مبلغ پرداختی شما ۲۲۵۰۰ تومان می شود).

هزینه سفارش تولید محتوا ترجمه و تألیف:

منظور از ترجمه و تألیف محتوا این است که نویسنده ابتدا یک مقاله به زبان انگلیسی را ترجمه کرده و سپس آن را روان سازی می کند، بعد به کارفرما تحویل می دهد. این نوع محتوا ارزش کم تری نسبت به محتوای تألیفی دارد، چون همانطور که می دانید مقالات سایت های امریکایی و انگلیسی، خیلی کاربردی نیستند. اما این به این معنی نیست که کاربران علاقه ای به خواندن آن ها ندارند. بنابراین با خیال راحت می توانید از این نوع محتوا در سایت خود استفاده کنید.

تولید محتوا به صورت تألیفی و ترجمه ای برای وب سایت ها

 

 • در سفارش تولید محتوا ترجمه و تألیف، به ازای هر ۱۰۰ کلمه ای که به محتوا اضافه و یا کم شود، مبلغ ۲۳۰۰ تومان به هزینه تولید محتوا اضافه و یا کم می شود (دقیقاً مانند توضیحات بالا).

هزینه سفارش تولید محتوا ترجمه ای:

منظور از محتوای ترجمه ای، این است که نویسنده یک مقاله ترجمه می کند و خیلی بر روی روان سازی آن زمان نمی گذارد و همان ترجمه را برای کارفرما ارسال می کند (البته تا حدی که مقاله پیام خود را به کاربر برساند، روان سازی صورت خواهد گرفت).

اگر وب سایتی تازه تأسیس دارید، می توانید از این نوع محتوا استفاده کنید. اما اگر وب سایت شما بازدید خوبی دارد و برایتان مهم است که کاربران از محتوای تولید شده رضایت کافی را داشته باشند، بهتر است از محتوای تألیفی استفاده کنید.

تولید محتوا به صورت ترجمه ای برای وب سایت ها

 • در سفارش تولید محتوا ترجمه ای به ازای تولید هر ۱۰۰ کلمه، مبلغ ۱۹۰۰ تومان به کل هزینه اضافه خواهد شد (مطابق توضیحات بالا).

شرایط  و روند کلی سفارش تولید محتوا به چه شکل است؟

 • محتوای تولید شده به صورت تألیفی، ترجمه ای و یا ترجمه و تألیف می باشد و به هیچ وجه کپی نخواهد شد.
 • عبارات کلیدی درخواست شده در متن تکرار خواهد شد.
 • کلیه نکات سئو تولید محتوا در متن رعایت می شود.
 • محتوای تولید شده به صورت اختصاصی برای کارفرما بوده و به هیچ عنوان در جای دیگری منتشر نخواهد شد.
 • محتوای تولید شده در قالب یک فایل زیپ که حاوی عکس های مقاله و یک فایل ورد است (این جداسازی برای استفاده راحت از تصاویر است)، خدمت شما ارائه می شود.
 • در محتواهای ترجمه ای می توانید، منبع موردنظر خود را ارسال نمایید و در صورت عدم وجود منبع، تیم وب ایرونی مقالات معتبرترین سایت های امریکایی را برای ترجمه انتخاب می کند.
 • قبل از ارسال فایل نهایی به کارفرما، متن محتوا توسط ویراستار به طور کامل بازبینی می شود.
 • کیفیت مقالات کاملاً تضمین شده است و برای کسب اطمینان از کیفیت مقالات، می توانید به آموزش های تولید شده در وب ایرونی دات کام مراجعه نمایید.
 • در مقالات تولید شده، حداقل بین ۲ تا ۳ عکس مرتبط قرار خواهد گرفت که این امر باعث می شود کاربران به خواندن ادامه مطلب ترغیب شوند و از طرفی هم طبق الگوریتم پاندا گوگل، محتوایی که دارای عکس مرتبط باشد بسیار از نظر گوگل ارزشمند است.

مقاله پیشنهادی:   الگوریتم پاندا چیست؟

روند کلی ثبت سفارش تولید محتوا در وب ایرونی به این صورت است که ابتدا فرم زیر را پر می کنید و سپس کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و پس از واریز وجه، نویسندگان ما کار را شروع کرده و در پایان فایل موردنظر را برای شما ایمیل می کنند:

سوالات متداول

 

اگر محتوا طبق خواسته من نبود چی؟

درصورتی که محتوای تولید شده طبق خواسته شما نبود و نیاز به اعمال تغییراتی از سوی ما داشت، به راحتی می توانید از طریق ایمیل درخواست خود را مطرح کنید و در اسرع وقت توسط تیم نویسندگی وب ایرونی پیگیری می شود.

آیا برای تعداد سفارشات بالا تخفیفی درنظر گرفته می شود؟

برای وب سایت هایی که تعداد درخواست های آن ها بالای ۸ عدد باشد، ۱۰ درصد تخفیف درنظر گرفته می شود. به عنوان مثال اگر شما پلن ۱۰۰۰ کلمه ای، تألیفی را انتخاب کرده باشید و تعداد محتوای درخواستی هم ۱۰ عدد باشد، بجای این که ۲۵۰ هزارتومان پرداخت کنید، مبلغ ۲۲۵ هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

سوالی داشتم چگونه می توانم با نویسنده خود مطرح کنم؟

اگر سوال و ابهامی برای شما به وجود آمد، به راحتی می توانید متن درخواستی خود را به ایمیل info@webirooni.com ارسال کنید. همکاران ما در کمتر از یک روز کاری پاسخ شما را خواهند داد.